Radio "Zmartwychwstanie"

Radio
Pадиостанция «Воскресение»

Stacja radiowa Jekaterynburskiej diecezji „Zmartwychwstanie” została założona z błogosławieństwa arcybiskupa Jekaterynburskiego i Wierchoturskiego Wincentego i wchodzi w skład diecezjalnego Informacyjno-wydawniczego centrum.

Radio „Zmartwychwstanie” po raz pierwszy pojawiło się na antenie 7 lipca 2003 roku, w dzień świętego Jana, Proroka, Priedteczi (Poprzednika) i Chrzciciela Pana.

Nowości w Rosyjskiej Prawosławnej Cerkwi i Jekaterynburskiej diecezji, żywoty świętych i święta cerkiewne, religijne i ludowe,  pieśni, klasyka i dobra muzyka estradowa, kazania duchownych i rozmowy z interesującymi ludźmi, poezja i czytanie literatury pięknej, nauka Prawa Bożego i Ewangeliczne rozmowy, wieczorne bajki dla dzieci i konkursy, audycje o problemach rodzinnych i wychowywaniu dzieci, audycje o zdrowiu i ogrodnictwie, programy dla więźniów i podróżujących, audycje dla wojskowych i gospodyń domowych, odpowiedzi na pytania i żywy dialog transmisjach na żywo – wszystko to i wiele innych przynosi do domów swoich słuchaczy stacja radiowa „Zmartwychwstanie”.

Prawosławne radio transmituje w otwartym eterze 10 miast Uralu, w tym – w Jekaterynburgu i  Niżnym Tagile, a także z dwóch satelit — «Eutelsat W-4» i «Bonum-1» — i w Internecie.

Według danych Roskomnadzora (Rosyjski urząd nadzorujący media ), potencjalne audytorium radia „Zmartwychwstanie”  to ponad trzy i pół miliona słuchaczy.

Strona www: http://pravradio.ru/
Adres i lokalizacja
Jekaterynburg